×

FORGOT YOUR DETAILS?

ÜRÜNLER KATALOĞU İNDİR

MANKSAN.pdf

İndir ikonuna tıklayın açılan pencerede sağ klikle bilgisayarınıza farklı kaydetebilirsiniz.

BİZDEN HABERDAR OLUN!

E-postanızı listemize ekleyin, yeni ürünlerimizden en kısa sürede haberiniz olsun.

BAKIŞ AÇIMIZ

1974 › MİHENK TAŞLARI
1974

MANKSAN ATOM'UN KURULUŞU

Manksan Amortisör, 1974 yılında İstanbul'da kurulmuştur. O zamanki adı "MANKSAN ATOM" idi. Manksan Atom talaşlı imalat sektöründe faaliyetlerine başladı.

1994

GAZLI AMORTİSÖR ÜRETİMİ

Manksan Atom, sahip olduğu köklü geçmiş ve deneyim gazlı amortisör imalatına başladı ve adını da Manksan Amortisör olarak güncelledi. Gazlı amortisörlerin özellikle otomotiv ve mobilya sektörü için olan üretimlerinde faaliye gösterdi.

2000

BLOK-O-LİFT

Manksan Amortisör, ürretim gamını daha da genişleterek blok-o-lift üretimlerine başladı. Bu ürünler arasında rijit blok-o-lift, ter blok-o-lift ve pimli blok-o-liftler yeralmaktaydı.

2005

AMORTİSÖR BAŞLIK ÜRETİMİ

Gazlı amortöslerin kullanımı kolaylaştıran ve birçok sektörde kullanımına olanak sağlayan başlık üretimleri geliştirilen yeni ürünlerden idi. Bu başlıklar; plastik, metal, zamal ve çatal olmak üzere 4 grupta üretilmektedir.

2017

İHRACAT HEDEFLERİ

Manksan Amortisör Sanayi ve Ticaret A.Ş. bugün dünyanın dört bir yanına ihracat yapan bir şirket haline gelmiştir. Ürünlerindeki yüksel dayanıklılık ve sağlamlık sayesinde birçok ülkede birçok şirketin tercihi olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

MANKSAN
TOP